دنیای فلزات با هدف تسهیل برقراری ارتباط بین تولید کنندگان و مصرف کتتدگان داخلی و خارجی و تامین مواد اولیه جهت استخراج و تولید معادن و کارخانجات فلزی کشور تاسیس شده است.
در این راستا مفتخریم با تولیدکنندگان فلزات آهنی و غیر آهنی از جمله روی، مس و آلومینیوم قرارداد های  همکاری ببندیم و خدمات رسانی خود در بخش توزیع و فروش محصولات آنها اعم از شمش، اسلب، بیلت، ورق، میلگرد، تیرآهن، لوله، مفتول و دیگر محصولات به خریداران ارائه دهیم.
این شرکت آمادگی ارائه خدمات بصورت مشارکت در سرمایه اولیه خرید، تهاتر، تامین مواد اولیه و ارائه محصول نهایی پس از فرآیند سازی، تضمین و اعتبار سازی به خریدان داخلی می باشد.
توانمندی این شرکت در ورود به بازار های بین المللی در کنار اعتبار و اعتماد نزد تولید کنندگان داخلی سبب گشته تا در زمینه صادرات محصولات خود همواره شرکت ما را به عنوان شریک تجاری خود انتخاب نمایند.
همچنین، در جهت تسهیل فرآیند برای تولید کنندگان، در بخش تامین و تدارکات قطعات، مواد و تجهیزات لازم جهت استخراج و تولید محصولات فلزی سبد خدمات خود را تکمیل کرده و واحد خرید خارجی شرکت خدمات بازرگانی جامع و تخصصی بصورت پروژه ای بسته به درخواست شما شامل مواردی چون سورسینگ، اخذ پیشنهاد قیمت، انجام امور ثبت سفارش، پیگیری های امور بازرگانی داخلی و خارجی، هماهنگی جهت حمل کالا، بازرسی، امور بانکی، ترخیص و تحویل کالا به مشتری ارائه دهد.
این ها بخشی از فعالیت های صورت گرفته توسط گروه تخصصی ما بوده و امکان گسترش همکاری از طریق
بررسی و تحلیل تحولات صنعت فلزات، تحلیل بازارها، رقبا و بررسی نقاط ضعف و قوت  جهت تصویر سازی درستی از بازار محصول خود توسط مشاوران متخصص ما وجود دارد.
فهرست